*** Hotel Cadillac ubytovanie Pisek

Hotel Pisek Cadillac

Ubytovanie Hotel Cadillac Písek:
Hotel Cadillac sa nachádza v meste Písek, asi 300m od Kamenného mosta v smere na Strakonice vedľa Lesníckej školy a 100m od vlakovej zastávky. Čaká Vás príjemné prostredie, odpočinok a možnosť prehliadky starobylého kráľovského mesta so všetkými jeho pamätihodnosťami (najstarší kamenný most v strednej Európe, Dekanský kostol, Prácheňské múzeum a iné).

Hotel Cadillac Písek ubytovanie:
Celková kapacita hotela aj s prístelkami je 40 lôžok. 11 dvojposteľových izieb a 1 štvorposteľová izba. Útulné izby sú vybavené TV, sprchou a WC.

Cadillac ubytovanie Písek Hotel služby:
Parkovisko pred hotelom s možnosťou parkovať aj vo vnútri. Cena 100 Kč. V hoteli je denný muzic-bar (v piatok diskotéka), carambola, šípky, futbal.

Hotel ubytovanie Cadillac Písek stravovanie:
Raňajky sú podávané v hoteli. V blízkosti hotela je reštaurácia.

Dovolenka Písecko ubytovanie hotel Cadillac aktivity:
Mesto Písek má tiež široké možnosti kultúrneho vyžitia. Je tu mestské divadlo, kino, tiež letné kino, veľké množstvo reštaurácií a podnikov s rôznymi kultúrnymi akciami. Okolie hotela ponúka široký výber športového vyžitia. Novo vybudovaný futbalový umelý trávnik tretej generácie s celoročnou prevádzkou a nový vonkajší atletický štadión sú 200m od hotela. Ďalej krytá tenisová hala s dvoma kurty a 13 vonkajších tenisových kurtov, krytý hokejový štadión s celoročnou prevádzkou, krytý plavecký bazén a taktiež sezónne prírodné kúpalisko. Pre rôzne športové oddiely je možné zorganizovať futbalové, hokejové alebo tenisové sústredenie. Milovníkov golfu poteší novo vybudované golfové ihrisko vzdialené 8 km od hotela Cadillac.

Hotel Cadillac ubytovanie mesto Písek:
Mesto Písek má množstvo historických pamiatok ako už spomínaný najstarší kamenný most v strednej Európe, mestský pivovar, Putimská brána, Prácheňské múzeum, novo otvorené múzeum Adolfa Heyduka, jedna z najstarších mestských elektrární, Palackého sady, historické námestie s renesančnými domy a jedným gotickým, kde sídli knižnica, pietny park, kde sú pochované osobnosti ako husľový pedagóg Otakar Ševčík, svetovo preslávený maliar miniatúr Jan Zachariáš Quast a iné pamiatky. Toto všetko inšpirovalo mnoho známych umelcov k vytvoreniu krásnych diel.
Hotel Pisek Cadillac - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pisek Cadillac - hotel má vináreňHotel Pisek Cadillac - V hoteli je biliardHotel Pisek Cadillac - možnosť pripojenia na internetHotel Pisek Cadillac - k dispozícii letná terasaHotel Pisek Cadillac - k dispozícii kavareňHotel Pisek Cadillac -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Pisek Cadillac - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pisek Cadillac - Izby s vlastnou toaletouHotel Pisek Cadillac - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Cadillac ubytovanie Pisek Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 4 m/s